Filmy Skike, SRB, Powerslide - rolki terenowe w akcji

Zobacz filmy z jazdy na Skike i innych rolkach terenowych!

Zastanawiasz się gdzie można jeździć na rolkach terenowych? Jak wygląda przemierzanie leśnych ścieżek na nartorolkach z kijami? A może poszukujesz inspiracji na kolejną wycieczkę na Skike? Tutaj prezentujemy filmy przygotowane specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach rolek terenowych, a także osobach, które chcą dopiero poznać tę aktywność. Zobaczycie w nich nartorolki terenowe Skike, SRB czy Powerslide w akcji, na drogach, które sami będziecie w przyszłości pokonywać!

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z naszymi filmami Skike i nie tylko, subskrybuj kanał X-Roll na YouTube!


Relacja z III Rajdu Miejskiego rolkarzy terenowych i nartorolkarzy w Poznaniu 2022. W kwietniu pogoda to zawsze loteria i tak było na rajdzie. Był wiatr, chmury, słońce i nawet coś pokropiło. Na szczęście na metę wszyscy dotarli niezmoknięci. Na Skike i innych rolkach terenowych pokonaliśmy w Poznaniu 40 km. Byliśmy nad Jeziorem Malta, nad Wartą, na Szachtach, pod stadionem Lecha Poznań, Nad Jeziorem Rsuałka, w Parku Sołackim, na Cytadeli.... Zresztą sami zobaczcie!


Zapraszamy na videorelację z największego rajdu na rolkach terenowych w Polsce! Byliśmy na Skikome na Morenu 2021 i jak zwykle się nie zawiedliśmy. Połączenie fantastycznej atmosfery z ciekawą trasą to prosty przepis na sukces imprezy. Oprócz głównego rajdu terenowego na Skike, zaliczyliśmy też piątkowe wieczorne spotkanie na rolkach terenowych. Skikome to jedna z imprez, których nie odpuszczamy już od wielu lat i za każdym razem przekonujemy się o wielkiej gościnności naszych trójmiejskich przyjaciół!


Wybraliśmy się na rolkach terenowych do miasta. Tak, na tym sprzęcie można z powodzeniem jeździć w zurbanizowanej przestrzeni! Oczywiście taka jazda wymaga nieco doświadczenia, ale daje bardzo dużo satysfakcji. Ścisłe centrum Poznania przemierzaliśmy na bardzo stabilny rolkach terenowych SRB XRS06 (Ski Roller Barthelmes), które świetnie sprawdzają się na trasach z ciasnymi zakrętami czy krawężnikami. Zapraszamy na przejazd!


Czas na trochę zimowych klimatów - rolki terenowe Skike na śniegu! Wbrew pozorom też się da. Jazda wymaga tylko nieco wprawy, no i trzeba uważać bardziej niż zwykle, ponieważ jest dość ślisko. Krótka rundka po Parku Śląskim, a ile zabawy! Zapraszamy na kolejny film o rolkach terenowych, tym razem w mroźnej scenerii!


Relacja z największego zjazdu miłośników rolek terenowych w 2020 roku - Skikome na Morenu. Główną częścią imprezy jest wspólny rajd, którego trasa co roku się zmienia. Ta edycja miała miejsce w Sopocie, a wspólny rajd prowadził po wzgórzach morenowych. Cudowne tereny i najlepsze towarzystwo na rolkach terenowych!


Pokazujemy na co stać rolki terenowe SRB XRS06 Cross Skate na ścieżkach rowerowych z hopkami. Pierwszy single track pokonany na takim sprzęcie przyniósł nam mnóstwo frajdy i na pewno na niego wrócimy. Tymczasem sami popatrzcie na film, który udowadnia, że rolki terenowe to nie tylko żmudna jazda z kijami, ale również zabawa w terenie i podczas jazdy z górki.


Nasz pierwszy film z rolkami terenowymi SRB XRS06 w roli głównej. Zapuściliśmy się na nich w pustynne krajobrazy, żeby pokazać, że żaden teren nie stanowi ograniczenia dla dużych kół 200 mm. W głębokim piasku bywa naprawdę ciężko, ale zabawa gwarantowana!


Film który powstał w trakcie trzydniowej wyprawy na Skike od źródeł Wisły do Krakowa. Podróżowaliśmy z plecakami po szlaku WTR (Wiślana Trasa Rowerowa), nocowaliśmy w hamakach i walczyliśmy z upałem. Sprawdź, jak rolki terenowe sprawdzają się w turystyce długodystansowej! Zapraszamy też do lektury opisu z wyprawy na Skike po WTR.


Trochę kroku łyżwowego, trochę klasyka i trochę zjazdów - film ze Skike V9 Fire 200 mm nagrany na leśnych i polnych drogach nie może być nudny. Sprawdź kolejne nagranie, na którym pokazujemy możliwości rolek Skike w terenie!


Chociaż rolki Skike V9 Tour 200 mm zostały stworzone do wędrówek, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojeździć na nich nieco dynamiczniej. Ostre zakręty czy skoki to dla nich nie problem. Zapraszamy na kilka filmowych ujęć z leśnych dróg!


Rolki terenowe Skike świetnie nadają się do wędrówek w terenie. Niespieszna wycieczka po leśnych drogach i ścieżkach w dobrym towarzystwie to jest to! Zapraszamy na krótką relację z takiej wycieczki, która miała miejsce pewnego letniego dnia.


Tym razem postanowiliśmy zaprezentować film z jazdy na rolkach Skike V9 Fire 200 mm w bardziej wymagającym, leśnym terenie. Wąskie ścieżki i dużo drzew wymagają doświadczenia, ale dają mnóstwo frajdy. Zapraszamy do oglądania!


Film z wycieczki na Skike V9 Tour 200 mm między Katowicami i Lędzinami, który doskonale pokazuje, jak można na nich wędrować. Dynamiczny początek stylem łyżwowym i trudniejsze fragmenty pokonywane krokiem klasycznym to kwintesencja wędrówek na tych nartorolkach terenowych. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądał przebieg tej trasy, zapraszam do opisu wycieczki na Skike Katowice-Lędziny.


Krótki film prezentujący możliwości terenowe rolek Skike V9 Fire 200 mm. Szybkie nagranie z jednego przejazdy po parku pokazuje, jak zachowują się rolki Skike przy nieco bardziej dynamicznej jeździe na stosunkowo łatwym podłożu szutrowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.